Kaip atidaryti internetinę parduotuvę Jungtinėje Karalystėje?
Vis daugiau pradedančių verslininkų mieliau renkasi atidaryti ne tikras, o internetines parduotuves. Kai kurie mano tai padės sutaupyti nemažai pinigų, laiko ir išvengs biurokratinių kliūčių. Tačiau sėkmingai veikiančių internetinių parduotuvių savininkai sako, kad tai yra ne ką lengviau nei rūpintis parduotuve miesto centre.
Visų pirma, jums teks susimokėti mokesčius už naudojimąsi bankų arba tarpininkų paslaugomis. Tai gali pasirodyti smulkmena, tačiau pradėjus verslą šios išlaidos sudaro nemažą dalį.
Taipogi, kaip ketinate apsaugoti savo interneto svetainę, kokį adresą pirksite? Internetinėms parduotuvėms būtina pasirūpinti savo pirkėjų privatumu, jūsų pačių pinigų saugumu. Visa tai kainuoja. Kartais, tam tikru pavadinimu parduotuvę panorę atidaryti verslininkai adresą internete turi nusipirkti iš perpardavinėtojų, tai gali atsieiti kelis tūkstančius eurų.
Nors pirkėjams kaina ir pasiūla yra svarbiausi dalykai, bet nepatrauklaus dizaino svetainė tikrai bus lankoma rečiau ir atrodys mažiau patikima. Yra du variantai: mokėti pinigus už profesionalią svetainę ar verstis su mėgėjiška. Svetainės kūrimas gali kainuoti nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų. Parduotuvė greičiausiai bus nuolat atnaujinama, tad ir programuotojo paslaugų jums nuolat reikės. Parduotuvę sukurti sunkiau nei paprastą įmonės svetainę, todėl ir programuotojas turi būti labiau patyręs, ir jam ir už paslaugas reikia daugiau mokėti.
Galiausiai, vien skelbimas apie save socialiniuose interneto tinkluose neprivilios jums pakankamai klientų. Greičiausiai turėsite užsakinėti reklamą kitose svetainėse, žiniasklaidos priemonėse, naudotis interneto paieškų programų siūlomomis mokamomis paslaugomis. Be to, nuolat turėsite tirti savo vartotojų įpročius, jų elgesį užsukus į svetainę, susižinoti, kokia jų nuomonė apie prekes ir paslaugas.
Populiariausios e-komercijos platformos
Paprasčiausias sprendimas yra išsinuomoti elektroninės prekybos sistemą (EPS), tai siūlo verskis.lt. Tokiu atveju nereikia turėti serverio ar kitų atskirai užsakomų ir valdomų elementų. Tiesiog kas mėnesį jūs turėsite mokėti tam tikrą pinigų sumą. Tačiau, jie dažniausiai neduoda EPS keitimo galimybės, todėl klientas negali jų pasitobulinti pagal savo pageidavimus. Tuo metu nemokamos, visame pasaulyje populiarios EPS klientui suteikia pakankamai daug galimybių ir sutaupo laiko bei pinigų, todėl yra itin patogios pradedančiajam e-verslui. Jos yra ne tik paprastos naudoti ir prieinamos kiekvienam žmogui, bet jas dar galima modifikuoti kaip tik pageidaujate. 2015-aisiais populiariausių e-komercijos platformų titulą dalinosi „Magento“ (25,3 proc.) ir „WooCommerce“ (23,7 proc.), kartu atsiriekusios beveik pusę šios rinkos pyrago. Taip pat išsiskiria „Prestashop“ (8,7 proc.) ir „Shopify“ (8,1 proc.). Kitos platformos, tokios kaip „OpenCart“, „Zen Cart“ ar „osCommerce“, nors ir yra pakankamai žinomos, kol kas neprisivilioja daugiau nei 4,5 proc. visų vartotojų.
Žingsniai, norint pradėti prekybos verslą internetu
Visų pirma, pasirinkite tinkamą domeno pavadinimą, kuris padės jūsų klientams lengviau jus rasti. Jis turi tiksliai apibrėžti, kokias prekes ar paslaugas jūs parduodate, ir kuris padeda vystyti jūsų verslą.
Savo domeno vardui galite naudoti raktažodžius, tiksliai apibrėžiančius tai, ką jūs parduodate. Pavyzdžiui, jeigu jūs parduodate spynas, pabandykite į domeno pavadinimą prieš .lt įtraukti žodį „spynos“. Paieškos sistemos įvertina jūsų domeno vardą, kai sprendžia, kokia tvarka pateikti paieškos rezultatus. Taigi jeigu jūsų potencialus klientas ieško „spynų“ Google puslapyje, o jūs jas parduodate, puslapis gali atsidurti aukščiau už kitus.
Pasirinkite tinkamą elektroninės prekybos programinę įrangą, turinčią apsipirkimo krepšelius ir būdus, kaip jūsų klientai galės atsiskaityti už prekes ar paslaugas.
Norėdamas prekiauti internete, turite kelis pasirinkimus. Jūs turėsite pasisamdyti žmogų, kuris padės jums sukurti ir išvystyti prekybos internetu sistemą. Tačiau daugelis smulkių įmonių, kurios ieško efektyvesnių sprendimų, įsigyja elektroninės prekybos internetinio puslapio hostingo palaikymo programinę įrangą. Tai leidžia jūsų klientams pasirinkti norimus produktus iš jūsų internetinės svetainės katalogo, įsidėti juos į savo krepšelį ir apmokėti juos jiems patogiu atsiskaitymo būdu.
Klientai, kurie neapsiperka internetu, teigia, kad baiminasi pateikti savo finansinę informaciją, ir tai yra viena iš priežasčių, kodėl jie vengia prekybos internetu.
Kai esate įkėlę visus savo produktus į savo internetinę svetainę ir galite priimti atsiskaitymus kreditinėmis kortelėmis, pats laikas padirbėti prie internetinio puslapio išvaizdos tobulinimo prieš pradedant naujos internetinės parduotuvės veiklą. „Paruoštas naudojimui“ yra populiarus terminas tarp internetinės erdvės tiekėjų ir kūrėjų, kadangi tai yra pagrindinis elementas, nulemiantis pardavimų galimybes. Paruoštas naudojimui nėra vien tik „vaizdas ir pojūčiai“. Lankytojai taip pat privalo jausti, kad jūsų internetinė svetainė yra sukurta profesionaliai, ir tai suteikia jai daugiau patikimumo, todėl nepamirškite, kad idealiai
sukurtas internetinis prekybos puslapis labai skiriasi nuo standartinio internetinių puslapių dizaino.
______________________
Siųskite meilę ir pinigus su TransferGo. Mėgaukitės greitais, saugiais ir paprastais pervedimais. Pakvieskite savo draugus prisijungti prie TransferGo ir užsidirbkite £20. Prisijunkite jau šiandien! 🚀